Корзина
7 отзывов
УкраинаКиевг. Киев
+380997464647
ООО «ДУНАЙСТРОЙИНВЕСТ»
Корзина
Вертикальна механізована решітка Франклін Міллєр, фото 2
Описание
Информация для заказа

Franklin Miller (США) пропонує вертикальну решітку, яка забезпечує ефективну очистку та вилучення твердих частинок з установок (каналізаційних насосних
станцій, очисних споруд), має прямокутний канал. У цьому пристрої використовується принцип переднього екрану/переднього повернення. Легко встановити у нові або існуючі канали. Пристрій встановлюється з нахилом 75°, тому займає дуже малу площу.

Спосіб дії

Головний принцип роботи конструкції – безперервний обертальний рух. Коли гребна головка проходить через щілинні патрони, що збирають сміття, вона переміщується вгору по пластині пристрою, поки не досягне спеціального скребка. Потім очисні екрани
виходять з розвантажувального жолобу. Цей універсальний блок простий у дизайні, але дуже ефективний в експлуатації, для роботи споживає малі потужності.

Можливі такі варіанти датчика рівня:
≫ Електромагнітний;
≫ Ультразвуковий;
≫ Диференційований.

Автоматизація.

Автоматичний контроллер S320 – це система керування PLC, яка постачається у комплекті з VFD, поворотним роз’єднувачем, панеллю E-Stop, регульованим рівнем, а також циклом таймера, HMI для зручної настройки користувача, надвисоких яскравих сонячних променів, видимих світлодіодних індикаторів, NEMA рейтинговий корпус, UL Панель із позначкою 508A та ін.

  • Цена: 235 600 грн.